משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו

החוק רואה בחומרה עבירות של שימוש וסחר בסמים, גם אם אין קורבן בעבירה יש בה פגיעה היקפית רבה. הדין הפלילי קובע מסגרת נוקשה ומחמירה בכל נושא עבירות הסמים החל משימוש עצמי, אחזקה, אספקה, מסחר, יבוא וייצוא.

מדובר על כל מה שהחוק רואה בו כסם וחומר אסור לשימוש, בין אם מה שמכונה "סמים קלים" או סמים "כבדים" ומסכני חיים. זה נע בין נאשמים נורמטיביים מן היישוב ועד לסוחרי סמים ומי שנחשדים בעבירות רכוש ואלימות.

ישנם מקרים בהם החוק מבדיל בין מה שמכונה "סמים קלים" ובין כל השאר וישנם מקרים שאין איפה ואיפה והדין זהה. למשל, בייצור, הכנה והפקה אין הבדל בין סוגי הנרקוטיקה והענישה זהה.

בנושא החזקה ושימוש בסם, המחוקק יצר  בחינה וענישה שונה כך שהחזקה ושימוש עצמי בכמויות המוגדרות בחוק, יחשב כעבירה קלה בלבד, מעל לכמות זו נחשב הדבר להפצה וסחר ולו ענישה חמורה יותר.

מאחר ומדובר על ניואנסים שונים נדרשת רגישות רבה והבנה במשפט פלילי רחב יש חשיבות לליווי של עו"ד מומחה כבר בשלבי המעצר הראשוניים.

 

?מה הלקוחות שלנו מספרים

"עורך דין מאירי עזרת לי מאוד, בזכות הידע הרב שלך ויכולות הכתיבה והניסוח שלך הצלחתי בהליך משפטי שטופל על ידך. אין לי ספק שבזכותך הסתיים ההליך על הצד הטוב ביותר.  יישר כוח."

 

 

ט.ר

"ממליצה בחום רב על עורך דין גולן מאירי. פניתי עם סוגיה משפטית, התקבלתי בסבר פנים יפות ורצון רב לסייע. קיבלתי תמיכה, הכוונה ויעוץ מקצועי ללא פשרות. תודה על הכל!!!"

 

 

ד.ת

"לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין פניתי לעורך הדין גולן מאירי. קיבלתי טיפול מקצועי העולה לאין שיעור על האחרים. הוגנות, יושרה וחריפות משפטית שהביאה לי את התוצאה הטובה ביותר. עורך דין ומשפטן מבריק בעל ידע מקיף."

א.ח

צרו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

כתובת המשרד:

החבצלת 12, ירושלים 
מיקוד  9422414