משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו

עבירות מרמה והונאה הן עבירות שהחוק רואה בחומרה והרשויות מנסות למגר. באופן עקרוני מדובר על השגת דבר מה בדרכים לא כשרות, בין אם מדובר על ממון או על מוניטין. בין היתר נכללות בקטגוריה זאת:

  • הונאת ממון – חיוב שיקרי או גביית תשלום בעבור סחורות או שירות ללא כוונה לספקם
  • זיוף – הונאה והצגת מצג שווא באמצעות זיוף מסמכים, תעודות, חתימות ואף זהות של אדם בכדי להשיג תוצאות ורווחים.
  • גניבה בידי מורשה/ מעילה – ניצול מעמד או אמון מיוחד בכדי לזכות בממון, רווחים או טובות הנאה
  • קשר להונות –  הונאה של אדם או ציבור, סחיטה או קשר ליצירת מונופול
  • התחזות –  שימוש בזהות אחרת או בניית דמות שקרית במטרה להשיג רווחים חומריים או רגשיים מאנשים
  • עבירות מס – עבירת מרמה ספציפית בה עובר העברה אינו מדווח דווחי אמת כדי להתחמק מתשלומי מס.
  • קבלת דבר במרמה – קבלת תשלום או תמורה לא בתום לב על דבר שלא סופר או לא היתה כוונה לספק
  • עברות צווארון לבן – ביצוע עברות מרמה, הפרת אמונים ומעילה בתוך ארגון כחלק מתפקיד ומעמד

בשל אופיין הייחודי חקירות עבירות הונאה ומרמה הינן עניין מורכב הדורש מהרשויות משאבים ויכולות מיוחדות, חקירה סמויה וגלויה של כמה יחידות וגורמים. זימון לחקירה של עברות רמה על כל צורתן הוא דבר מלחיץ שיש להיערך לקראתו.

חשוב לדעת כי גם אנשים מן השורה, אשר פעלו בתום לב עלולים למצוא עצמם תחת חקירה של מפלג הונאה במשטרה, לעיתים כנותני עדות ואף כנאשמים. חשוב מאוד ולעיתים קריטי להתייעץ ולהיעזר בעו"ד מומחה בפלילים טרם החקירה הראשונית. מאחר וכל מה שנאמר בחקירה עלול לשמש כראיה בביהמ"ש וכל מה שלא נאמר בחקירה לא ייחשב כאמין (ייתפס כעדות כבושה), הנוכחות של עו"ד מעניקה שקט נפשי, ידיעה שהזכויות ישמרו והחקירה תתנהל בצורה מכבדת שני הכיוונים.

מאחר ועו"ד מאירי שירת כחוקר בכיר במשטרה וכיהן כסגן ראש מפלג הונאה  הוא מכיר את תהליך החקירה והערכאות השונות מן היסוד, יש לו את הכלים, הידע והניסיון ללוות את הלקוח משלב החקירה הראשוני דרך התהליך הפלילי כולו עד לזיכוי המיוחל.

 

?מה הלקוחות שלנו מספרים

"עורך דין מאירי עזרת לי מאוד, בזכות הידע הרב שלך ויכולות הכתיבה והניסוח שלך הצלחתי בהליך משפטי שטופל על ידך. אין לי ספק שבזכותך הסתיים ההליך על הצד הטוב ביותר.  יישר כוח."

 

 

ט.ר

"ממליצה בחום רב על עורך דין גולן מאירי. פניתי עם סוגיה משפטית, התקבלתי בסבר פנים יפות ורצון רב לסייע. קיבלתי תמיכה, הכוונה ויעוץ מקצועי ללא פשרות. תודה על הכל!!!"

 

 

ד.ת

"לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין פניתי לעורך הדין גולן מאירי. קיבלתי טיפול מקצועי העולה לאין שיעור על האחרים. הוגנות, יושרה וחריפות משפטית שהביאה לי את התוצאה הטובה ביותר. עורך דין ומשפטן מבריק בעל ידע מקיף."

א.ח

צרו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

כתובת המשרד:

החבצלת 12, ירושלים 
מיקוד  9422414