משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו

הדין המשמעתי בא לחזק נורמות התנהגות מסוימות בארגונים בהן נדרשת שמירה אדוקה יותר על החוק וערכי המוסר וזאת בנוסף לדין הפלילי שחל על כל אדם.

ברוב המקרים, דין משמעתי הוא הליך פורמאלי בו נבדקת אשמה של עובד החשוד בהפרת תקנות, נהלים או כללים הנהוגים בארגון בו הוא מועסק. אין זה הליך משפטי רגיל והוא מתנהל על פי רוב בידי מי שהוסמך לכך וימליץ על ענישה ואכיפה.

הדין המשמעתי קיים בארגוני אכיפת החוק השונים, בקרב עובדי מדינה ברמה מוניצפלית וארצית ובכל ארגון בנראה לנכון ליישמו. במקרים רבים ההליך המשמעתי אינו מצביע על עברה פלילית שבוצעה אך מאחר והאדם נמצא בחברה בה אמות המוסר והמידות אמורות להיות גבוהות יותר מצופה ממנו לנהוג ביושרה גבוה יותר.

מאחר ומדובר על הליך שאינו מתנהל בערכאות המשפטיות המקובלות לא רבים מודעים לעובדה שניתן להיות מיוצג בידי עו"ד המתמחה במשפט פלילי ומשמעתי, ליווי עו"ד מקצועי עשוי להקל על ההליך ולסייע בזיכוי מוחלט וטיהור השם.

הצורך בליווי של עו"ד פלילי נובע מן העובדה שמכיוון שמדובר על שתי מערכות משפט שונות ונפרדות, אין הבנה שלכל החלטה ישנה השפעה על הדין האחר. כך שעצם הרשאתו של אדם בתיק פלילי יוצרת לו באופן ישיר בעיה בארגון בו הוא עובד ומועמד לדין הרשאתי ולהיות מורשע אף בו, זיכוי במקום אחד אינו מצביע בהכרח על זיכוי במקום השני. עו"ד המתמחה בפלילי ובמשמעתי יכול להעניק ערך מוסף עצום בהתנהלות ובשמירה על זכויות הנאשם ובמקרים מיוחדים ניתן "להסב" הליך פלילי למשמעתי ולהקל על הנאשם לשמור על שמו ולהמשיך במקום עבודתו.

 

 

?מה הלקוחות שלנו מספרים

"עורך דין מאירי עזרת לי מאוד, בזכות הידע הרב שלך ויכולות הכתיבה והניסוח שלך הצלחתי בהליך משפטי שטופל על ידך. אין לי ספק שבזכותך הסתיים ההליך על הצד הטוב ביותר.  יישר כוח."

 

 

ט.ר

"ממליצה בחום רב על עורך דין גולן מאירי. פניתי עם סוגיה משפטית, התקבלתי בסבר פנים יפות ורצון רב לסייע. קיבלתי תמיכה, הכוונה ויעוץ מקצועי ללא פשרות. תודה על הכל!!!"

 

 

ד.ת

"לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין פניתי לעורך הדין גולן מאירי. קיבלתי טיפול מקצועי העולה לאין שיעור על האחרים. הוגנות, יושרה וחריפות משפטית שהביאה לי את התוצאה הטובה ביותר. עורך דין ומשפטן מבריק בעל ידע מקיף."

א.ח

צרו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

כתובת המשרד:

החבצלת 12, ירושלים 
מיקוד  9422414