משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו

דיני התעבורה משויכים אף הם למשפט הפלילי ונוגעים בכל מי שאוחז בהגה (בכל כלי התחבורה) או הולכי רגל, כולם כפופים להוראות הכלולות בתקנות התעבורה, קודקס חוקים המסדיר את נושא חוקי התעבורה בישראל ומי שעובר עליהן מבצע עבירה פלילית לפי דרגות חומרה שונות.

עבירות התנועה מתחלקות למספר דרגות חומרה, ובהתאם לכך למספר דרגות ענישה, עברות עם אכיפה מוגברת וענישה חמורה הן עברות מסכנות חיים כמו אי ציות למרורים ורמזור אדום. נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול, תאונות פגע וברח והפקרת נפגעים וכן תאונות של גרימת מוות ברשלנות הן עברות תעבורה חמורות שהעונש עליהן נקשה ומגיע עד לשנות מאסר.

עברות אחרות הנתפסות כקלות ונמצאות על הגבול בין עברות תנועה לפלילי אינן מוגדרות כפליליות והענישה עליהן אינה חמורה על פי הדין הפלילי.

מכיוון שבשנים האחרונות יש הרבה פחות סובלנות ברשויות האכיפה לעברות תנועה והענישה הולכת ומחמירה, מומלץ להתייעץ עם עו"ד פלילי המתמחה בדיני תעבורה גם אם לכאורה אתם חושבים שמדובר על מקרה פשוט שאינו נתפס כעברה פלילית, בקלות הוא יכול להפוך לעברה פלילית וענישה רצינית ויש צורך בעו"ד מומחה למזעור נזקים וניהול תקין של ההליך כולו.

 

 

?מה הלקוחות שלנו מספרים

"עורך דין מאירי עזרת לי מאוד, בזכות הידע הרב שלך ויכולות הכתיבה והניסוח שלך הצלחתי בהליך משפטי שטופל על ידך. אין לי ספק שבזכותך הסתיים ההליך על הצד הטוב ביותר.  יישר כוח."

 

 

ט.ר

"ממליצה בחום רב על עורך דין גולן מאירי. פניתי עם סוגיה משפטית, התקבלתי בסבר פנים יפות ורצון רב לסייע. קיבלתי תמיכה, הכוונה ויעוץ מקצועי ללא פשרות. תודה על הכל!!!"

 

 

ד.ת

"לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין פניתי לעורך הדין גולן מאירי. קיבלתי טיפול מקצועי העולה לאין שיעור על האחרים. הוגנות, יושרה וחריפות משפטית שהביאה לי את התוצאה הטובה ביותר. עורך דין ומשפטן מבריק בעל ידע מקיף."

א.ח

צרו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

כתובת המשרד:

החבצלת 12, ירושלים 
מיקוד  9422414