משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו

משרד עו"ד מאירי מטפל במגוון רחב של לקוחות כאשר המכנה המשותף ביניהם הנו היותם אנשים ונשים נורמטיביים מן השורה, אשר הסתבכו עם החוק. עו"ד מאירי מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומקצועי בנבכי ההליך הפלילי, תוך הבנת הצרכים, המצוקות והדרישות המחמירות של המשטרה ורשויות החוק.

חלק מן הלקוחות הנם אנשים אשר עברו עבירה פלילית ו/או היו עדים לה ועו"ד מאירי מלווה ומסייע להם החל משלבי המעצר והחקירה, דרך הערכאות השונות, התנהלות מול הגורמים השונים, מהלכי החקירה והמעצר וכד' תוך שמירה מוחלטת על זכויותיהם ושאיפה לקבלת משפט צדק וזיכוי מוחלט.

?מה הלקוחות שלנו מספרים

"עורך דין מאירי עזרת לי מאוד, בזכות הידע הרב שלך ויכולות הכתיבה והניסוח שלך הצלחתי בהליך משפטי שטופל על ידך. אין לי ספק שבזכותך הסתיים ההליך על הצד הטוב ביותר.  יישר כוח."

 

 

ט.ר

"ממליצה בחום רב על עורך דין גולן מאירי. פניתי עם סוגיה משפטית, התקבלתי בסבר פנים יפות ורצון רב לסייע. קיבלתי תמיכה, הכוונה ויעוץ מקצועי ללא פשרות. תודה על הכל!!!"

 

 

ד.ת

"לאחר התייעצות עם מספר עורכי דין פניתי לעורך הדין גולן מאירי. קיבלתי טיפול מקצועי העולה לאין שיעור על האחרים. הוגנות, יושרה וחריפות משפטית שהביאה לי את התוצאה הטובה ביותר. עורך דין ומשפטן מבריק בעל ידע מקיף."

א.ח

צרו קשר

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

כתובת המשרד:

החבצלת 12, ירושלים 
מיקוד  9422414